Zapytaj o szczegóły...

Wyślij zapytanie

Prace doktorskie w prestiżowych czasopismach naukowych

W Polsce istnieje wiele prestiżowych czasopism naukowych, które znajdują się także na liście filadelfijskiej. O jakości takich czasopism naukowych świadczą przede wszystkim zamieszczane w nich publikacje. W związku z tym bardzo często wykorzystywane są prace naukowe, np. bardzo dobrej jakości prace doktorskie.

Takie prace doktorskie są zazwyczaj streszczane w odpowiedni sposób przez ich autora i publikowane w czasopismach naukowych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza z uwagi na fakt, że prace doktorskie są rozprawami twórczymi i odkrywczymi, wnoszącymi wiele nowych rozwiązań do nauki, przez to więc - chętnie czytanymi przez odbiorców.

Polskie czasopisma naukowe są często wydawane tematycznie z uwagi na branżę, czy dziedzinę. Stąd też wyróżniamy czasopisma związane z naukami humanistycznymi, technicznymi, przyrodniczymi, itp. Polskie czasopisma naukowe, podobnie zresztą jak i te międzynarodowe, poddawane są recenzjom naukowym. Do polskich czasopism naukowych zaliczyć można np. : "Computer Science", "Życie Nauki", "Literatura Ludowa", "Humanum", "Etnografia Polska" i wiele, wiele innych. Wiele z tych czasopism jest obecnie dostępna w wersji elektronicznej.

Zapraszamy do kontaktu:

Poniedziałek - Piątek  9.00-17.00

Telefon: 606-979-115
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Zachęcamy do wcześniejszego przesłania zapytania (formularza), 
to znacznie ułatwi rozmowę i przyśpieszy przyszłą współpracę.

Gwarantujemy:
  • wysoką jakość merytoryczną
  • bezpłatne poprawki
  • płatności w ratach
Orignalne prace doktorskie - gwarancja

Zdecydowałeś?
Wypełnij formularz
Zastanawiasz się? Sprawdź
dostępne dziedziny!